Авторські права

Авторські права

1. Сайт та його зміст де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua є власністю сайту «IDEA-teacher» і захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження на підставі Закону України «Про авторське право і суміжні права», Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», міжнародними конвенціями та іншими законами про інтелектуальну власність.

2. Жодна частина матеріалу, де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua не може бути відтворена або передана будь-яким особам в будь-якій формі, будь-якими засобами, електронними або механічними, включаючи фотокопіювання і запис, за винятком таких умов:

Матеріали сайту де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua можуть бути використані виключно для некомерційних, інформаційних цілей. Допускається використання матеріалів в дитячих садках, школах і окремих класах, використання матеріалів репетиторами в процесі навчання дітей і т.ін. При зазначеному використанні Матеріалів Сайту не допускається зміна змісту, а також видалення товарних знаків, написів про авторське право та інших позначок про права власності.

3. Якщо ви зацікавлені в перевиданні, тиражуванні або іншому поширенні Матеріалів Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою Контакти.

4. Всі інші матеріалу сайту де не вказано “автор матеріалу: idea-teacher.com.ua” ми намагаємося збирати тексти й аудіо тільки з відкритих джерел. Якщо ви є правовласником і з чимось не згодні, то просто заповніть форму на сторінці Контакти, залишивши свої контактні дані: ми з радістю змінимо опис / додамо посилання на вас / або ж видалимо матеріал.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту. Ми приєднуємось до закону про авторське право в цифрову епоху DMCA прийнятим за основу взаємовідносин в площині вирішення питань авторських прав в мережі Інтернет. Тому підтримуємо загальновживаний механізм “повідомлення-видалення” для об’єктів авторського права і завжди йдемо на зустріч правовласникам. Копіюючи матеріали во повинні узгодити можливість їх використання з авторами. Наш сайт не несе відподвідальність за копіювання матеріалів нашими користувачами.

 

5. Матеріали сайту, можуть бути використані виключно для некомерційних, інформаційних цілей. Допускається використання матеріалів в дитячих садках, школах і окремих класах, використання матеріалів репетиторами в процесі навчання дітей і т.ін. При зазначеному використанні Матеріалів Сайту не допускається зміна змісту, а також видалення товарних знаків, написів про авторське право та інших позначок про права власності. Захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження.

З поверненням!

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Відновіть свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути пароль.