Угода користувача

Угода користувача та політика конфіденційності

Прочитайте нашу Угоду користувача та політику конфіденційності уважно перш ніж користуватися сайтом «IDEA-teacher» (далі — «Сайт»).

Якщо ви не погоджуєтесь з цією Угодою користувача, ви не повинні користуватися Сайтом та його сервісами. Будь ласка перевіряйте цю Угоду час від часу, оскільки зміни в цій Угоді вказують на те, що ви приймаєте їх з моменту внесення таких змін.

Ви можете користуватися Сайтом і всіма його сервісами при дотриманні умов цієї Угоди, а також у випадку, якщо ви погоджуєтесь із Політикою конфіденційності сайту.

1. Використання Сайту та його контенту.

1.1. Всі матеріали сайту, включаючи текст, графіку, зображення, інформацію користувачів форуму, а також інші матеріали, що містяться на даному сайті (далі – «Матеріали») надані тільки для особистого використання.

1.2. Матеріали, розміщені на Сайті не є професійними консультаціями з метою надання будь-яких медичних, юридичних, психологічних або інших професійних послуг. Тому на Матеріали Сайту не слід покладатися або використовувати їх в якості заміни консультацій з лікарями, кваліфікованими фахівцями в галузі охорони здоров’я, адвокатами або іншими професійними консультантами. Завжди звертайтеся за порадою до свого лікаря або іншого компетентного консультанта в сфері охорони здоров’я з питаннями, які у вас виникають щодо будь-яких захворювань.

1.3. Ми можемо змінити, призупинити або закрити цей сайт або будь-який його зміст, в будь-який час і з будь-якої причини, без попереднього повідомлення Користувача. Сайт може стати недоступним через технічні проблеми, несправність комп’ютерного обладнання або з інших причин. Ми також можемо в будь-який час після повідомлення користувачів ввести додаткову плату за використання будь-яких Матеріалів Сайту.

1.4. Заборонено використання спеціальних програмних засобів або програм для сканування і завантаження будь-яких матеріалів розміщених на Сайті. При використанні таких програмних продуктів користувач або його акаунт може бути заблокований без обмеження за часом або видалений без можливості відновлення.

2. Реєстрація та конфіденційність

2.1. Для користування деякими сервісами Сайту Користувач повинен зареєструватися на сайті і створити профіль Користувача (далі – «Профіль»).

2.2. Сайт спрямований виключно для осіб, які проживають на території України. Ми не стверджуємо, що Матеріали, представлені на Сайті, можуть бути застосовані і можуть використовуватися в інших країнах. Ті, хто отримує доступ до сайту з інших місць, роблять це з власної ініціативи та на свій страх і ризик, і несуть відповідальність за дотримання місцевих законів. Ми залишаємо за собою право обмежити доступ до сайту будь-якій особі, географічній території або юрисдикції в будь-який час і на свій власний розсуд.

3. Авторське право

3.1. Сайт та його зміст де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua є власністю сайту «IDEA-teacher» і захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження на підставі Закону України «Про авторське право і суміжні права», Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», міжнародними конвенціями та іншими законами про інтелектуальну власність.

3.2. Жодна частина матеріалу, де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua не може бути відтворена або передана будь-яким особам в будь-якій формі, будь-якими засобами, електронними або механічними, включаючи фотокопіювання і запис, за винятком таких умов:

Матеріали сайту де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua можуть бути використані виключно для некомерційних, інформаційних цілей. Допускається використання матеріалів в дитячих садках, школах і окремих класах, використання матеріалів репетиторами в процесі навчання дітей і т.ін. При зазначеному використанні Матеріалів Сайту не допускається зміна змісту, а також видалення товарних знаків, написів про авторське право та інших позначок про права власності.

3.3. Якщо ви зацікавлені в перевиданні, тиражуванні або іншому поширенні Матеріалів Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою Контакти.

3.4. Всі інші матеріалу сайту де не вказано “автор матеріалу: idea-teacher.com.ua” ми намагаємося збирати тексти й аудіо тільки з відкритих джерел. Якщо ви є правовласником і з чимось не згодні, то просто заповніть форму на сторінці Контакти, залишивши свої контактні дані: ми з радістю змінимо опис / додамо посилання на вас / або ж видалимо матеріал.

3.5. Матеріали сайту, можуть бути використані виключно для некомерційних, інформаційних цілей. Допускається використання матеріалів в дитячих садках, школах і окремих класах, використання матеріалів репетиторами в процесі навчання дітей і т.ін. При зазначеному використанні Матеріалів Сайту не допускається зміна змісту, а також видалення товарних знаків, написів про авторське право та інших позначок про права власності. Захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту. Ми приєднуємось до закону про авторське право в цифрову епоху DMCA прийнятим за основу взаємовідносин в площині вирішення питань авторських прав в мережі Інтернет. Тому підтримуємо загальновживаний механізм “повідомлення-видалення” для об’єктів авторського права і завжди йдемо на зустріч правовласникам. Копіюючи матеріали во повинні узгодити можливість їх використання з авторами. Наш сайт не несе відподвідальність за копіювання матеріалів нашими користувачами.

4. Використання Матеріалів Сайту Користувачем.

4.1. Ви не можете публікувати, завантажувати, поширювати або передавати іншим способом Матеріали Сайту де вказано автор матеріалу: idea-teacher.com.ua в мережі Інтернет (чатах, форумах, соціальних мережах, дошках оголошень, файлообмінниках або будь-якими іншими способами) без нашого попереднього письмового дозволу. Зміна змісту або використання контенту для будь-яких інших цілей, окрім особистого, некомерційного використання, є порушенням наших авторських прав та інших прав власності, а також може нести за собою юридичну відповідальність.

5. Відправлення повідомлень користувачам

5.1. Сайт може відправляти Користувачеві різноманітні повідомлення електронною поштою, яка вказана Користувачем при реєстрації «Акаунта». Повідомлення, які відправляються користувачеві, можуть включати такий зміст: інформація про новий контент, інформація про різні промо-акції і знижки, інформація рекламного характеру третіх осіб, технічна інформація про використання Сайту, інформація про нові сервіси.

5.2. Створюючи акаунт на Сайті користувач автоматично погоджується з тим, що йому можуть бути направлені листи за адресою його електронної пошти вказаною при створенні акаунта тематика яких вказана в п.п. 5.1. даної угоди.

5.3. Відмовитися від отримання електронних листів зазначених в п.п. 5.1. Користувач може натиснувши на відповідне посилання в будь-якому з отриманих електронних листів.

6. Зворотній зв’язок.

6.1. Всі пропозиції або питання з приводу даної угоди Користувач повинен направляти в службу підтримки користувачів Сайту на електронну адресу admin@idea-teacher.com.ua .

З поверненням!

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Відновіть свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути пароль.